Hľadáme ambiciózneho špecialistu zákazníckeho servisu - pridajte sa k nám a pomáhajte nám poskytovať najlepší zákaznícky servis na trhu!

LOOKGOOD s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 750 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa objednávok zákazníkov spoločnosti
- Telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
- Pro aktívny a pro zákaznícky prístup pri poskytovaní informácií o produktoch spoločnosti.
- Analýza potrieb produkcie klienta.
- Budovanie pozitívneho a oddaného vzťahu s klientom.
- Pracovná doba: 7:00 - 15:30 (pondelok - piatok)

- Zaujímavá práca v globálnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Výhodné platové ako aj ostatné pracovné podmienky.
- Príležitosti na odborný a kariérny rast.
- Individuálny plán rozvoja zamestnanca.
- Vzdelávacie programy v oblasti výživy.
- Firemné stravovanie, káva, nápoje
- Mesačné firemné benefity.

Informácie o výberovom konaní

Ahoj!

Si výborný/á v komunikácii a máš silné sebavedomie? Máme pre teba úžasnú príležitosť využiť tvoje profesionálne schopnosti pri organizovaní a distribúcii stravovacích programov pre firmy aj individuálnych klientov. Ak si vášnivý/á zástanca moderných trendov zdravého životného štýlu, rád/a objavuješ novinky a vieš sa v nich zorientovať, potom sme práve na teba narazili! Znalosť výživy ľudí je výhodou, ale nie je to podmienkou.

Veríme, že každý prispieva niečím jedinečným. Ak máš v sebe kus tvorivosti a máš chuť podieľať sa na niečom novom, daj nám vedieť! U nás je vždy miesto pre nadšených jednotlivcov.

Sme poprední lídri na slovenskom trhu v segmente "ready to eat" stravy a stále hľadáme nové tváre do svojho tímu. Pošli nám svoje CV spolu s tým, čo už vieš a čo by si chcel/a ešte zdokonaliť. Za to nič nedáš :-). Nehľadáme expertov vo všetkom, ale tých, ktorí sú pripravení neustále sa vzdelávať a rásť.

Ak však nemáš slušnú B-čkovú nemčinu, alebo angličtinu, nemá čas sa zdržovať, díky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, ale budeme kontaktovať len tých, ktorí nás zaujali.

Súhlasím, aby spoločnosť KP3 s.r.o. spracovávala moje osobné údaje po dobu 1 roka, prípadne do doby jeho písomného odvolania, v súlade so zákonom 428/2002 Z. z o Ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Sme moderná lifestylová spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a distribúciou stravovacích programov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce administratívne skúsenosti zahŕňajúce komunikáciu so zákazníkmi
- Počítačové schopnosti (Excel, Outlook, Internet).
- Orientácia na zákazníka.
- Výborné komunikačné, organizačné a analytické schopnosti.
- Tímová spolupráca.

Sme moderná gastronomická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou hotových jedál, sídlime v Pezinku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2457442  Posting date: 23.4.2024  Basic salary component (gross): 1 400 EUR/mesiac