Zdravotná sestra - súkromná klinika - Česká republika

DRILL B.S. spol. s r.o.

Česko, Praha, Moravskosliezsky kraj, Ústecký kraj, Okres Ostrava, Okres Teplice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, prestížnu súkromnú kliniku hľadáme zdravotné sestry pre rôzne mestá v rámci Českej republiky (okresné mestá). Práca sa vykonáva v hemodializačnom stredisku a nefrologickej ambulancii. Jedná sa o zaujímavú prácu pre silnú nadnárodnú spoločnosť so zaujímavým platovým ohodnotením.

Náplňou práce bude:
- vedenie zdravotnej dokumentácie podľa štandardov na pracovisku
- prevádzanie akútnych a chronických hemoeliminačné výkony v súlade s klinickými štandardmi na pracovisku
- obsluha zdravotníckych prístrojov
- evidencia a vykazovanie zdravotných výkonov poisťovniam

príjemné, moderné pracovné prostredie
podpora pri ďalšom odbornom vzdelávaní
možnosť sebarealizácie, osobného a pracovného rastu
rôzne zamestnanecké výhody a benefity a príplatky

V prípade, že máte predbežný záujem o zverejnenú pozíciu, prosím, pošlite nám Vaše CV alebo kontakt (+popis skúseností), radi sa s Vami spojíme ohľadom podrobností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Dializačné stredisko, súkromná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- osvedčenie o výkone zdravotníckeho povolania bez odborného dohľadu (všeobecná sestra)
- špecializácia nefrológie alebo intenzívnej starostlivosti je výhodou
- skúsenosť s obsluhou zdravotníckej techniky je tiež výhodou
- znalosť práce s počítačom
- komunikatívnosť, samostatnosť
- schopnosť dlhodobej starostlivosti o chronicky chorých pacientov
- empatia
- znalosť AJ výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2703702  Posting date: 24.8.2016