Bezpečnostný pracovník Senec

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Miesto práce
Senec, Bratislavský kraj, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
od 500 eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na naše objekty v Senci. Výhodné platové podmienky, platí sa plný pracovný čas (prestávky sa neodrátavajú), stravné lístky, plat od 500 eur v čistom v závislosti od odpracovaných hodín. Práca vhodná aj pre ženy, vitálnych a výsluhových dôchodcov. Všetky informácie na tel čísle 0905 880 121. Stačí prezvoniť, my sa Vám ozveme. Uprednostňujeme uchádzačov s preukazom odbornej spôsobilosti. Poskytujeme aj ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

všetky informácie na 0905 880 121

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Preukaz odbornej spôsobilosti
bezúhonnosť
spoľahlivosť

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2802637  Posting date: 8.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: od 500 eur v čistom