Architekt/interierový dizajnér

Cloud studio s. r. o.

Miesto práce
Vlárska 32, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu architekt senior/interiérový architekt hľadáme zodpovedného a kreatívneho architekta alebo dizajnéra.
Vašou náplňou práce bude tímová i samostatná tvorba architektonických a interiérových štúdií, vizualizacií a spracovanie následných stupňov projektu ( DUP, PSP, RPD), zodpovednosť a kontrola naplnenia zadaní, účasť pri realizácií interiérových projektov.

Motivujúce finančné ohodnotenie
Zaujímavé a rôznorodé tvorivé zadania
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Príjemné pracovné prostredie v zelenej časti Bratislavy :)

V predmete správy prosím uveďte ARCHITEKT a priložte krátke portfólio vybraných prác vo formáte PDF

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Interiér

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita, chuť napredovať, neuspokojiť sa s prvým riešením, dôraz na detail,
Rutinné zručnosti v programoch AutoCad, SketchUp + V-Ray a Photoshop

Štúdio MUUR vzniklo spojením pohľadov dizajnérky Marianny Markuskovej a architekta Vladimíra Netíka na architektúru, dizajn a štýl. Našim cieľom je naplniť predstavy klientov o komplexnom riešení priestorov na bývanie či podnikanie. Ponúkame idey a vytvárame nielen návrhy, ale aj plnohodnotné, do detailu premyslené a dokončené stavby a interiéry. Zakladáme si na osobnom vklade a dosahu na každý krok v procese navrhovania či realizácie a rozumieme si s ľudmi, pre ktorých sú tieto postupy tiež neoddeliteľnou súčasťou pracovnej náplne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1971269  Posting date: 17.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: motivačné finančné ohodnotenie