Можливість для людей з України

Vodič turistických vozidiel v Bratislave

BLUE DANUBE TOURS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 5,5 EUR/hod.výkonnostná odmena, príplatky za údržbu a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov s vodičským oprávnením skupiny B, prípadne aj C, D, E, T

služobné oblečenie, firemné benefity, práca v rodinnej firme

Informácie o výberovom konaní

www.blavacik.sk
www.bluedanube.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava, automechanik - nie je podmienkou

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, flexibilita, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie pri komunikácii so zákazníkmi.

Spoločnosť Blue Danube Tours, s.r.o. - www.bluedanube.sk - ponúka kompletné služby v Bratislave i širšom okolí pre jednotlivcov i skupiny a v meste prevádzkujeme aj turistické vláčiky. V našej ponuke nájdete okrem tradičnej prehliadky centra mesta peši, autobusom a vláčikom aj výlety do Malých Karpát, na Devín aj rôzne ochutnávky a zážitkové programy. Máme tiež dlhoročné skúsenosti s organizáciou veľkých podujatí a kultúrnych eventov. Špecializujeme sa predovšetkým na návštevníkov, ktorí do Bratislavy prídu na veľkých kabínkových lodiach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1440222  Posting date: 19.3.2024  Basic salary component (gross): 5,5 EUR/hod.