Senior daňový špecialista

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našeho klienta hľadáme daňového špecialistu, ktorého náplňou práce bude:
- poskytovanie daňového poradenstva pre klientov,
- príprava daňových priznaní a spracovávanie daňových priznaní,
- riešenie daňových problémov,
- príprava záznamov pre daňové orgány,
- identifikácia a odstránenie daňových rizík, hľadanie riešení,
- zastupovanie klienta pred finančným úradom,
- riadenie daňových projektov,
- komunikácia s klientmi, daňovými úradmi a ďalšími štátnymi orgánmi.

- možnosť profilovať sa na oblasť, v ktorej sa chcete orientovať,
- po zapracovaní možnosť pracovať aj homeoffice,
- karierny rast, motivujúce platové očakávania,
- možnosť uplatňovať vlastné myšlienky v spoločnosti,
- flexibilná pracovná doba,
- multi-sport karty,
- teambuilding s príjemnými kolegami,
- práca v prosperujúcej a rýchlo rastúcej poradenskej a outsourcingovej spoločnosti,
- práca na projektoch pre významných slovenských a medzinárodných klientov,
- práca v mladom a príjemnom kolektíve,
- firemné raňajky a súťaže o zamestnanca mesiaca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Našim klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi najvýznamnejších hráčov na trhu outsourcingových a poradenských služieb na Slovensku, o čom svedčí aj umiestnenie v TOP 10 poradenských spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- pracovné skúsenosti v oblasti daňového poradenstva,
- znalosť lokálneho aj medzinárodného daňového práva,
- predošlá práca pre medzinárodnú spoločnosť je výhodou,
- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na pokročilej úrovni,
- komunikatívnosť, analytické myslenie,
- schopnosť pracovať samostatne.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2826123  Posting date: 15.2.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou