Autoklampiar

ALTERIA MOTOR, s.r.o.

Miesto práce
Predmestská 90, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 2 500 EUR/mesiac+ výkonnostný ukazovateľ mzdy + doplnková mzda + možnosť mimoriadnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nových a šikovných autoklampiarov, ktorí sa chcú radi vzdelávať, učiť sa novým technologickým postupom pri opravách vozidiel po poistných udalostiach. Náplňou práce bude vykonávať klampiarske a mechanické práce na vozidlách v autorizovanom servise.

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v kvalitne vybavenom autorizovanom servise
- ponúkame perspektívnu a zaujímavú prácu s možnosťou sebarealizácie a profesijného rastu
- radi si ľudí vyškolíme a ponúkneme im aj možnosť rekvalifikácie v obore
- mzdové podmienky budú prerokované pri osobnom stretnutí

Si zručný a rád sa vzdelávaš, radi ťa privítame do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

balík Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme osobu manuálne zručnú a znalú problematiky klampiarskych prác na motorových vozidlách, lojálnu, flexibilnú, zodpovednú a bezúhonnú.
Kontaktovaní budú iba záujemci spĺňajúci dané podmienky.

- spoločnosť je autorizovaný dealer pre predaj a servis renomovaných značiek osobných motorových vozidiel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1657133  Posting date: 20.3.2024  Basic salary component (gross): 1 350 EUR/mesiac