Advokát/Advokátsky koncipient s 3 ročnou praxou

AKFU LEGAL s. r. o.

Miesto práce
Havlíčkova 11A, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu právnikov hľadáme nového skúseného, ale najmä šikovného člena s minimálne 3 ročnou praxou, ktorý bude spoľahlivý a bude schopný zodpovedne a samostatne pracovať pod vedením alebo v spolupráci s advokátmi v kancelárii. Pozícia je vhodná aj pre advokáta. Nový kolega, ktorého hľadáme by mal do nášho tímu prispieť najmä relevantnými skúsenosťami, osobnostnými vlastnosťami a kreatívnym myslením pri riešení zadaných úloh.

Náplň práce spočíva najmä v:
príprave a pripomienkovaní zmlúv a iných právnych úkonov najmä z oblasti obchodného práva;
vyhotovovaní právnych podaní na súdy, úrady a iné príslušné orgány;
zastupovaní klientov v súdnych a správnych konaniach;
komunikácii, právnom poradenstve a rokovaniach s klientmi.

príjemné pracovné prostredie v tichej lokalite a moderných administratívnych priestoroch;
priateľská atmosféra v mladom a dynamickom kolektíve;
aktívna možnosť využívania najmä anglického a príležitostne aj nemeckého jazyka;
možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch;
primerané platové ohodnotenie v závislosti od nasadenia, individuálny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Sme dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, ktorej partneri majú dlhodobé skúsenosti na trhu poskytovania právnych služieb.

Profesijný životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte elektronicky na adresu [email protected]

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2747417  Posting date: 3.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou