Hľadáme hostesky na 2.2. - 4.2. / Brigáda - otvorenie novej predajne s obuvou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Obchodná ulica 5, Senica, okres Senica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3.00 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z najväčších sietí predajní s obuvou hľadáme hostesky na roznos balónov a letákov pri otvorení novej predajne v dňoch:
2.2. v čase od 11.00 do 17.00
3.2. v čase od 9.00 do 15.00
4.2. v čase od 9.00 do 12.00

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 800 246, klapka 1.

Žiadame záujemcov, ktorí sa nemôžu zúčastniť práce v uvedených hodinách, aby sa zamerali na iné pracovné ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchod s obuvou a dámskymi doplnkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2826127  Posting date: 13.1.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 3.00 EUR/hodina