Špecialista platieb - pozícia vhodná aj pre juniorov bez praxe! Podmienka: vyštudovaný ekonomický smer a znalosť podvojného účtovníctva.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov do rozširujúceho sa účtovného tímu pohľadávok na juniornú pozíciu vhodnú aj pre absolventa bez praxe alebo iba s krátkou praxou v administratíve/účtovníctve.

Tvojou náplňou práce bude:
• denne kontrolovať a spracovávať prichádzajúce platby,
• analyzovať a porovnávať došlé platby s vystavenými faktúrami,
• alokovať tieto platby na správne účty a vykonávať rekonsiliácie súvisiacich účtov,
• analyzovať vzniknuté cenové a kvantitatívne nezrovnalosti,
• spolupracovať s ďalšími oddeleniami spoločnosti a dodržiavať procedúry spoločnosti.

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodna spoločnosť pôsobiaca vo finančnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na kandidáta:
- absolvent strednej alebo vysokej školy so zameraním na ekonómiu/financie/účtovníctvo
- prax na administratívnej/účtovnej pozícii je výhodou
- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň - nutná!
- zmysel pre detail, schopnosť pracovať v kolektíve

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2485367  Posting date: 9.12.2016