Senior inžinier kvality – audit nových dodávateľov – automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta – prestížnu medzinárodnú firmu pôsobiacu v oblasti automotive hľadáme SENIOR INŽINIERA KVALITY – AUDÍTORA DODÁVATEĽOV. Atraktívna pracovná pozícia s väčším počtom služobných ciest do zahraničia pre skúsených odborníkov/audítorov na kvalitu v automotive priemysle. Skvelá príležitosť stať sa skutočným profesionálom a pracovať pre atraktívneho zamestnávateľa.

Náplň práce:
- Výber, zhodnotenie, kategorizácia, posúdenie kvality nových dodávateľov podľa firemnej stratégie a úzka spolupráca s nákupným oddelením
- Realizácia, manažovanie a zodpovednosť za primárne a systémové audity u potenciálnych dodávateľov z procesného hľadiska (využívanie VDA 6.3 a ISO TS 16949)
- Posudzovanie nových potenciálnych dodávateľov a procesov
- Používanie metód, techník a nástrojov kvality APQP, PPAP, FMEA, 8D, Risk assesment, Minitab alebo i.
- Tvorba a nastavovanie KPI’s kvality
- Podieľanie sa na meetingoch u dodávateľov, cestovanie v rámci EU, rozhodovanie, reporting
- Vedenie, kontrola, dodržiavanie plánu od počiatočnej fázy až po koniec

13. plat, stravné, diéty a vynikajúce benefity prezentované na pohovore u klienta.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient, svetový líder, medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

Požiadavky na úspešného kandidáta:

- Technické vzdelanie
- Prax v oblasti automotive alebo výroby na uvedenej alebo príbuznej pozícii min. 4 roky
- Pokročilé znalosti ISO TS 16949, VDA 6.3, APQP
- Certifikovaný audítor ISO TS 16949
- Skúsenosti s manažovaním a auditovaním dodávateľov
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- AJ – aktívne (aktívna komunikácia s dodávateľmi)
- Flexibilita, ochota cestovať,( 60% cestovanie)
- Pc znalosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2358554  Posting date: 26.2.2017