Operátor výroby v Žiline s ubytovaním a platom 800 €!

Active Job, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálna práca na výrobnej linke v automobilovom priemysle
- Montáž finálneho výrobku
- Plnenie úloh zadaných team lídrom
- Trojzmenná prevádzka
- Nástup ASAP

- Práca na TPP
- Dochádzkový bonus,
- Mesačný bonus za zvyšovanie kvalifikácie,
- Po 3 mesiacoch navýšenie mzdy,
- Príplatky za nočnú zmenu, soboty 50%, nedele a sviatky 100%,
- Stravné lístky,
- Doprava zabezpečená z autobusovej stanice v ZA na všetky pracovné zmeny zdarma,
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Zabezpečená koordinácia
- Stravné lístky

Ponúkame prácu pre operátorov výroby v Žiline s príspevkom od zamestnávateľa na ubytovanie. Práca vhodná skôr pre mužov. V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky životopisy zasielajte na email: [email protected], alebo nás kontaktujte na tel.č. 0910 981 910.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- chuť pracovať
- zodpovedný prístup k práci

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2739325  Posting date: 21.4.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou