Vedúca predajne Tescoma

ACS for Business s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 74, 811 06, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra pre náš mladý, veselý kolektív v zabehnutej predajni Tescoma na Obchodnej ulici v Bratislave.
Kto ste? Máte vášeň pre varenie alebo pečenie a ste schopná navodiť príjemnú atmosféru v kolektíve. Svoj tím dokážete posúvať dopredu a viete si nájsť cestu k ľuďom. Viete si stanoviť cieľ a ísť za ním. Viete zvládať náročné stresové situácie a pracovať s náročnými zákazníkmi.

Zodpovednosti a právomoci:
- budete podporovať Váš tím a viesť každého člena individuálne
- budete vyhľadávať a vyberať nových členov do Vášho tímu
- budete predávať tovar zákazníkom spolu s kolegyňami
- neustále budete pracovať na zdokonaľovaní zákazníckeho servisu
- predajňu budete viesť podľa firemných štandardov
- budete dohliadať na plnenie obchodných plánov
- pravidelne budete analyzovať predajnosť produktov a budete spolupracovať na optimalizácii zásob s nadriadeným

Stanete sa garantom kvality našich služieb a preberiete zodpovednosť za dobré meno predajne Tescoma na Obchodnej.

- Príspevok na dovolenku zo Sociálneho fondu
- Voľno nad rámec stanovený Zákonníkom práce
- Voľno počas nedele a dní pracovného pokoja
-Zamestnanecké zľavy na tovar
-Pravidelné školenie v oblasti maloobchodného predaja
-Stravné lístky sú samozrejmosť
-13.plat po naplnení obchodného cieľa za daný rok

Prosím, zašlite nám motivačný list a životopis. Životopisy bez motivačných listov neberieme do úvahy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak sa Vám neozveme do termínu ukončenia výberového konania, pravdepodobne sme si vybrali iného uchádzača alebo Váš profil nespĺňal naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky praxe s vedením tímu

Spoločnosť ACS for Business s.r.o. prevádzkuje značkové predajne Tescoma od roku 2010. Zároveň sa od svojho založenia zaoberá vedením účtovníctva pre klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2382659  Posting date: 6.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou