Obchodný manažér – procesná automatizácia (KHR)

ABB s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu procesnej automatizácie hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra. Nový kolega bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie v ABB Slovensko.

- Reprezentuje ponuku riešení procesnej automatizácie na Slovenskom trhu
- Zodpovedá za plnenie Plánu predaja v súlade so stratégiou predaja
- Zodpovedá za dosiahnutie stanovených ročných plánov predaja a plnenie stanovenej hrubej marže predaja
- Zodpovedá za realizáciu obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie
- Identifikuje existujúce a nové segmenty trhu, stanovuje priority a rozvíja predaj smerom k dosiahnutiu stanovených obchodných cieľov
- Identifikuje a skúma nové obchodné príležitosti v oblasti PA
- Proaktívne participuje pri tvorbe stratégie predaja riešení PA na Slovensku, poskytuje aktívne vstupy- informácie o trhu v danej oblasti
- Zodpovedá za budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi
- Zodpovedá za udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Zodpovedá za prenos požiadaviek a príležitostí nových segmentov trhu na inžiniering PA
- Zodpovedá za sledovanie zákazníckych investičných projektov a perspektívnych obchodných príležitosti, zodpovedá za sledovanie konkurencie v oblasti PA

- práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na Slovenskom trhu
- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť
bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- dotované stravné lístky nad rámec zákona
- univerzálne poukážky
- odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:

- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- notebook s mobilným pripojením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, prezentačné zručnosti

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2826130  Posting date: 24.11.2016