Účtovník/Účtovníčka

A.D.P. Accounting, s.r.o.

Hraničná 53, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacmzda od 1700/mesiac v závislosti od skúseností a praxe, 13. plat, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu s pozitívnym vzťahom k modernému spracovaniu účtovníctva prostredníctvom využitia najnovších informačných technológii. Náplňou práce bude spracovanie podvojného účtovníctva pre našich klientov vrátenie spracovania DPH a príprava podkladov k DPPO (spracovanie miezd má na starosti iný pracovník). Práca zahŕňa aj komunikáciu s klientmi a finančnou správou ale až po dôkladnom zaškolení. Práca je vhodná aj pre šikovného a flexibilného študenta alebo absolventa, ktorý sa chce vzdelávať a pracovať v oblasti účtovníctva, miezd a daní. Práca bude pod vedením skúseného teamleadera a nového kolegu/kolegyňu zaškolíme a zaúčame.

- možnosť vykonávať prácu čiastočne na diaľku (prácu z domu možná po zaškolení)
- pravidelné odborné školenia a semináre
- konzultácie s daňovým poradcom
- predplatené daňové a účtovné portály
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- firemné akcie pre zamestnancov

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Svoje životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť účtovného programu POHODA (nie je podmienkou)
- vzdelanie v oblasti ekonomiky/účtovníctva
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
- príjemné vystupovanie

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá svojim klientom ponúka služby v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky. Na trhu pôsobíme viac ako 17 rokov, zakladáme si na ľudskom prístupe a naším cieľom je poskytovať kvalitné služby s ohľadom na individuálne požiadavky klienta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2092257  Posting date: 13.10.2023  Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac