Referent zákazníckeho útvaru - back office

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Hraničná 662/17, Poprad-Priemyselný obvod - západ
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda je vrátane mesačných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektový manažment, samostatné riadenie projektov na úrovni SK, prezentácia v zahraničí
- príprava a spracovanie reportov a štatistík
- spravovanie saldokonta pohľadávok

- dynamická práca v perspektívnej a stabilnej spoločnosti
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- sociálne benefity, 5 dní dovolenky naviac na základe kolektívnej zmluvy

Motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v SJ a AJ zasielajte na dole uvedené kontakty.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, PC zručnosti

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. zabezpečuje prevádzkovanie a údržbu vodovodov a kanalizácií. Sídlo spoločnosti je v Poprade.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Keselicová
Tel.: +421527873232
E-mail: poslať životopis
ID: 4833797  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac