Opatrovateľ, opatrovateľka

Občianske združenie Barlička

Miesto práce
Hlavná 56, Veľký Šariš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
910 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie mobilných a imobilných klientov: - stravovanie, správna životospráva - toaleta, hygiena - obliekanie, obúvanie - mobilita, motorika - základné sociálne aktivity, záujmové činnosti - komunikácia s klientom - dodržiavanie liečebného režimu

uchádzač musí mať zdravotnícke vzdelanie alebo opatrovateľský kurz

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie alebo opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracujeme s ľuďmi s postihnutím a seniormi, svojou činnosťou sa snažíme likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom so špeciálnymi potrebami uplatniť sa v spoločnosti.

Prevádzkujeme zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby.
Zvyšujeme kvalitu života ľuďom so zdravotným znevýhodnením a seniorom, podporujeme ich v úsilí o samostatný život a integráciu do spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Červeňáková
Tel.: +421517498850
E-mail: poslať životopis
ID: 4768339  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac