Farmaceutický laborant

Národný ústav TPCHaHCH Vyšné Hágy

Miesto práce
Vyšné Hágy, Vysoké Tatry-Vyšné Hágy
Termín nástupu
01.06.2024
1 186,64 - 1 408,32 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy: 1186,64€/mesiac: farmaceutický laborant bez špecializácie, ZZM: 1408,32€/mesiac: farmaceutický laborant so špecializáciou v danom odbore; uvedené sumy sú pri uznanej nulovej praxi + rizikový príplatok + osobné ohodnotenia podľa skúseností, znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša lekáreň hľadá vhodného kandidáta na pozíciu farmaceutický laborant so zameraním na zdravotnícke pomôcky. Človek, ktorý s chuťou pracuje, je zodpovedný, má chcenie sa ďalej rozvíjať vo svojom odbore, v skúsenostiach a znalostiach, tak v tomto prípade je táto pracovná pozícia vhodná pre Vás. Ak však nemáte dostatočné skúsenosti, nevadí, budúci kolektív Vás veľmi rád zaučí.
Náplňou práce bude:
- pripravuje a vydáva zdravotnícke pomôcky (ZP), špeciálny zdravotnícky materiál (ŠZM) a diagnostické pomôcky (DP) podľa objednávky jednotlivých oddelení
- sleduje pohyb zásob
- sleduje pohyb použiteľnosti ZP, ŠZM a DP
- vykonáva administratívne práce vyplyvajúce z činnosti lekárne súvisiace so zabezpečení ZP, ŠZP a DP, vedie príslušnú dokumentáciu

- naviac 5 dní dodatkovej dovolenky
- rizikový - infekčný príplatok
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) vo výške až 2,5% z Vášho príjmu
- skrátený týždenný pracovný čas o 2,5 hodiny t.j. týždenný pracovný fond je 37,5h
- jednozmenná prevádzka, pracovný čas: Po-Štv: 6:50h - 15:20h, Pia: 6:50h - 12:50h, v prípade možná úprava pracovnej doby
- prepracovaný sociálny program ( príspevok na cestovné, kultúrne vyžitie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily a ďalšie benefity pre zamestnancov)
- možnosť osobného a ďalšieho špecializačného rastu formou dohody o zvyšovaní kvalifikácie

Vopred ďakujeme za zaslanie Vašich žiadosti, životopisov, motivačných listov a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili o túto pracovnú pozíciu záujem ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našom kolektíve.
Po prejdení a vyhodnotení všetkých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov podľa zadaných kritérií za účelom osobného stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore farmaceutický laborant bez/so špecializáciu; technik pre zdravotnícke pomôcky

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

počet rokov praxe je vítané

Počet rokov praxe

1

- komunikatívny prístup
- zvládanie stresovej situácie
- ochota učiť sa nové veci
- empatia, iniciatívnosť
pri nástupe do práce:
- výpis z RT nie starší ako 3 mesiace

špecializovaná nemocnica s celoslovenskou pôsobnosťou na zabezpečovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti - liečba TBC a respiračných ochorení

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825727  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 186,64 EUR/mesiac